Oksiterapi

Oksiterapi

Oksiterapi saf oksijenin cildin alt tabakalarına iğne kullanılmadan basınçla enjekte edilerek, uygun moleküler yapıdaki ürünlerin cilde yedirilmesi işlemidir.

Oksijen terapi uygulanmaya başlandığı ilk andan itibaren, oksijen aktivatörlü ürün ve oksijen cildin alt katmanlarına kadar ulaşır. Kan dolaşımı hızlanır. Toksinlerin atılması kolaylaşır. Ve böylece hücre yaşlanması gecikir. Ayrıca oksijen terapi cilde belirli bir basınçla uygulandığı için masaj etkisi yapar ve böylelikle kollajen ve elastin sentezini de uyarır.

Kırışıklık, leke ve akne tedavisinde kullanılır. Alın, göz çevresi ve dudak etrafında oluşmuş kırışıklıklar etkin uygulama alanlarıdır. Saf oksijen ve özel ürünler ile hasar görmüş cilt hücreleri yenilenmekte ve yeniden yapılandırılarak cildin daha genç bir görünüme kavuşması sağlanmaktadır. Risksiz, güvenli ve doğal bir yöntemdir.

OxyGeneo ile oksiterapi, yüzeyel peeling işlemi ile başlar, aynı esnada mevcut ürünler cilde yedirilerek aniaging ve leke tedavisi de sağlanabilir. Yoğun Oksijen tedavisi ile birlikte ilk seanstan itibaren cildinizde ki parıltıyı hissedebilirsiniz

Araç çubuğuna atla